Sťahovanie firiem

Každá firma sa skôr, či neskôr stretne s problémom, že jej pôvodné priestory už nestačia a je potrebné presťahovať sa do väčších priestorov. Vtedy je čas zamyslieť sa nad výberom serióznej spoločnosti, ktorá bude vaše sťahovanie kancelárii realizovať.

Rozumieme, že sťahovanie firiem vážne naruší ich činnosť a každé sťahovanie má iné potreby. Preto riešime požiadavky a potreby našich zákazníkov individuálne.

Ak si firma nemôže dovoliť ochromiť svoj chod počas pracovných dní, v takomto prípade, sme schopní pre Vás zabezpečiť kompletnú službu sťahovania firiem cez víkend, prípadne v poobedňajších hodinách a to vo veľmi krátkom čase, aby sme minimalizovali narušenie chodu Vašej spoločnosti. V dohodnutom termíne a čase k Vám príde sťahovacie auto s pracovníkmi, ktorí budú Vaše sťahovanie kancelárií zabezpečovať. Každá posádka má svojho vedúceho pracovníka, ktorý s Vami bude operatívne riešiť všetky Vaše potreby a požiadavky.

Náš tip
V prípade, že potrebujete k sťahovaniu aj prepravu, treba k cene za sťahovanie pripočítať cenu za prepravu v zmysle nášho cenníka pre dopravu.

Klasické sťahovanie firiem a manipulačné práce oceňujeme 2 spôsobmi:

  1. Varianta: Dohodnutá cena za kompletné vybavenie zákazky. Viac informácií o cene pri sťahovaní kancelárií nájdete na Sťahovanie kancelárií
  2. Varianta: Hodinová sadzba, ktorá sa pohybuje v rozmedzí už od 12,- € / hod. na pracovníka. Hodinovú sadzbu dohodneme so zákazníkom podľa obtiažnosti práce vopred. Minimálna účtovaná sadzba na pracovníka/deň je 40,- €.

 

Sťahovanie firiem - fotogaléria:

Sťahovnaie firiem Sťahovnaie firiem Sťahovanie firiem

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.