Medzinárodná doprava

Medzinárodná doprava v rámci Európy je zabezpečená nákladnými vozidlami. Prepravy mimo Európu realizujeme loďou alebo lietadlom prostredníctvom veľkých prepravných spoločností. Vždy sa snažíme pre zákazníka nájsť to najrýchlejšie, najlacnejšie a najbezpečnejšie riešenie. Po dohode so zákazníkom zabezpečíme komplexné poistenie prepravovaných zásielok.

Zabezpečujeme pozemnú prepravu prakticky do všetkých miest v Európe. Naše vozidlá sú kvalitné skriňové zväčša vybavené hydaulickým zdvíhacím čelom a spĺňajú všetky požiadavky pre medzinárodnú prepravu. Väčšina prepráv býva realizovaná ako celovozová sólo zásielka priamo od dverí k dverám.

Máme rozvinutú dlhodobú spoluprácu s poprednými námornými prepravnými spoločnosťami poskytujúcimi kvalitné a rýchle služby. Námornú prepravu je možné realizovať prepravnými 20 stopovými (33 cbm) a 40 stopovými (66 cbm) kontajnermi. 

Pre zásielky, u ktorých je dôraz kladený predovšetkým na rýchlosť prepravy, odporúčame využiť leteckú prepravu. Tento druh prepravy je vhodný pre menšie zásielky, urgentné zásielky, príp. zásielky určené do oblasti nie dostupných pre lodnú prepravu (centrálne štáty USA, Čína, Rusko).

Medzinárodná doprava  Medzinárodná doprava  Medzinárodná doprava

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.