Sťahovanie kancelárií

Každá firma sa skôr, či neskôr stretne s problémom, že jej pôvodné priestory už nestačia a je potrebné presťahovať sa do väčších priestorov. Vtedy je čas zamyslieť sa nad výberom serióznej spoločnosti, ktorá bude vaše sťahovanie kancelárii realizovať.

Každé sťahovanie má iné potreby a preto riešime požiadavky a potreby našich zákazníkov individuálne. Ak si firma nemôže dovoliť ochromiť svoj chod počas pracovných dní, v takomto prípade, sme schopní pre Vás zabezpečiť kompletnú službu sťahovania vašej spoločnosti cez víkend, prípadne v poobedňajších hodinách a to vo veľmi krátkom čase, aby sme minimalizovali narušenie chodu Vašej spoločnosti. V dohodnutom termíne a čase k Vám príde sťahovacie auto s pracovníkmi, ktorí budú Vaše sťahovanie kancelárií zabezpečovať. Každá posádka má svojho vedúceho pracovníka, ktorý s Vami bude operatívne riešiť všetky Vaše potreby a požiadavky. 

Náš tip
V prípade, že potrebujete k sťahovaniu aj prepravu, treba k cene za sťahovanie pripočítať cenu za prepravu v zmysle nášho cenníka pre dopravu.

Klasické sťahovanie kancelárií a manipulačné práce oceňujeme 2 spôsobmi:

  1. Sťahovacie práce - Varianta 1Varianta: Dohodnutá cena za kompletné vybavenie zákazky.
    Napr.: presťahovanie 1 pracovného miesta ( objem cca 4m3: 1 stôl, 1 kontajner, 1 skriňa, 1 stolička + max 5 krabíc dokumentov ), stojí už od 80,- €. ( V prípade väčších zákaziek, vykonáme obhliadku sťahovaných priestorov a následne vám predložíme finálnu ponuku na kompletné sťahovanie. )

  2. Sťahovacie práce - Varianta 2Varianta: Hodinová sadzba, ktorá sa pohybuje v rozmedzí už od 15,- € / hod. na pracovníka. Hodinovú sadzbu dohodneme so zákazníkom podľa obtiažnosti práce vopred. Minimálna účtovaná sadzba na pracovníka/deň je 40,- €.

    Všetky uvedené ceny sú bez DPH 20%!

 

 

 

 

Sťahovanie kancelárií - fotogaléria:

Sťahovanie kancelárie Sťahovanie kancelárie S|ťahovanie firiem

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.