Svieti vám v kalendári pripomienka s názvom Sťahovanie do Švajčiarska?

Švajčiarsko patrí medzi atraktívne lokality, ktoré lákajú mnoho našich klientov, využívajúcich služby TRIV s.r.o zamerané na medzinárodné sťahovanie.  Ak sa plánujete presťahovať do Švajčiarska, alebo ste sa rozhodli presťahovať zo Švajčiarska na Slovensko, neváhajte osloviť našu spoločnosť TRIV s.r.o. ktorá sa na sťahovanie Z a DO Švajčiarska špecializuje. 

Keďže Švajčiarsko nie je súčasťou EU, je nutné pri sťahovaní zo Švajčiarska, alebo sťahovaní do Švajčiarska zabezpečiť zaclenie a vyclenie zásielky. S týmto si hravo poradíme vďaka bohatým skúsenostiam a sieti naších partnerov na každom hraničnom prechode do Švajčiarska. Sme spoľahlivá firma na sťahovanie a ušetríme vám mnoho starostí s "papierovačkami", chvíľ plných stresu a v konečnom dôsledku i neočakávaných finančných výdavkov naviac.

Naše služby môžete využiť i v prípade, ak premýšľate nad tým, ako poslať menšiu zásielku do Švajčiarska alebo naopak ako poslať zásielku zo Švajčiarska na Slovensko. Preprava zásielok v akomkoľvek objeme bude pre vás s TRIV s.r.o. odteraz hračkou.

 

Ako prebieha sťahovanie do Švajčiarska?
 

Máte možnosť zvoliť si jeden z dvoch variánt:

FIXNÝ termín - drahšia alternatíva - V tomto prípade sa vám termínovo plne prispôsobíme, vaše veci vyzdvihneme v dohodnutý deň a hodinu a doručíme ich do Švajčiarska či na Slovensko zväčša už do 2-3 dní od vyzdvihnutia. Táto alternatíva je síce drahšia, ale pohodlnejšia, keďže sa nemusíte ničomu prispôsobovať a s veľkým predstihom si môžete naplánovať harmonogram sťahovania.

FLEXIBILNÝ termín - lacnejšia alternatíva – Ak potrebujete presťahovať menšiu zásielku, alebo nie ste limitovaní časom, dokážeme sťahovanie zrealizovať za veľmi výhodné ceny. Menšie zásielky zo Slovenska do Švajčiarska vieme vyzdvihnúť vopred, uskladniť v našom sklade a presťahovať do Švajčiarska najbližším voľným autom. Pri sťahovaní sa zo Švajčiarska na Slovensko to funguje tak, že vám dáme vedieť približný termín vyzdvihnutia vecí min. 7 dní vopred a na Slovensko ich doručíme do 2-3 dní od ich vyzdvihnutia. Výhodou tejto alternatívy sťahovania je neporovnateľne nižšia cena, než v prípade prvej, drahšej alternatívy.
Doba prepravy sa môže niekedy mierne predĺžiť kvôli zdržaniu na colniciach, avšak tento faktor nedokážeme ovplyvniť.

 

Tu však naša práca často ešte nekončí. Pomocnú ruku vám radi podáme i v rámci našich špedičných služieb. Špecifický tovar v krajinách mimo členstva EÚ podlieha prísnym colným zákonom, preto vám odporúčame poradiť sa s našimi odborníkmi, aby ste mali istotu, že pri prechode hranicami nezažijete prekvapenie z dôvodu chýbajúcich dokladov alebo zadržaním tovaru.
 

Vďaka našim skúsenostiam v oblasti medzinárodného sťahovania a efektívnej prepravy zásielok tak môžete pripomienku v kalendári s názvom sťahovanie Švajčiarsko s pokojom na duši označiť ako vybavenú. Našli ste, čo ste hľadali?

Náš tip

Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie zo Slovenska alebo z inej krajiny EU do Švajčiarska, resp. naopak: sťahovanie zo Švajčiarska do celej EU. Zvládneme všetky varianty vďaka veľkej sieti partnerov.  Vďaka pravidelným prepravám našich vozidiel v rámci celej Európy vieme vyzdvihnúť a doručiť zásielky na celej trase zo Slovenska do Švajčiarska a naspäť.

Máte záujem o túto službu? Odošlite nám nezáväzný dopyt a my sa Vám ozveme do 24h!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.