TRIV Sťahovanie do Anglicka, sťahovanie z Anglicka

      Jednou z najpopulárnejších pracovných destinácií Slovákov je rozhodne Anglicko. Ak sa plánujete do tejto krajiny presťahovať, či ste sa rozhodli vrátiť späť na Slovensko, neváhajte osloviť našu spoločnosť. TRIV s.r.o. ktorá sa na sťahovanie Z a DO Anglicka špecializuje. Vieme vám ponúknuť veľmi výhodné ceny za spoľahlivé a kompletné sťahovacie služby. Naše autá jazdia na trase do Veľkej Británie a späť minimálne 2-3 krát do mesiaca.

Sťahovanie či prepravu zásielok do a z Anglicka vám ponúkame v dvoch základných alternatívach:

  • Fixný termín - drahšia alternatíva - V tomto prípade sa vám termínovo plne prispôsobíme, vaše veci vyzdvihneme v dohodnutý deň a hodinu a doručíme ich do Anglicka či na Slovensko zväčša už do 2-3 dní od vyzdvihnutia. Táto alternatíva je síce drahšia, ale pohodlnejšia, keďže sa nemusíte ničomu prispôsobovať a s veľkým predstihom si môžete naplánovať harmonogram sťahovania.
  • Flexibilný termín - lacnejšia alternatíva – Ak potrebujete poslať menšiu zásielku, alebo nie ste limitovaní časom, dokážeme sťahovanie zrealizovať za veľmi výhodné ceny. Menšie zásielky zo Slovenska vieme vyzdvihnúť vopred, uskladniť v našom sklade a odoslať do Anglicka najbližším voľným autom. Prípadne vieme vyzdvihnúť zásielky cestou do Anglicka na celej trase zo Slovenska cez Rakúsko, Čechy, Nemecko a Belgicko. Pri sťahovaní sa z Anglicka na Slovensko to funguje tak, že vám dáme vedieť približný termín vyzdvihnutia vecí min. 7 dní vopred a na Slovensko ich doručíme do 5 dní od ich vyzdvihnutia. Výhodou tejto alternatívy sťahovania je neporovnateľne nižšia cena, než v prípade prvej, drahšej alternatívy.

Doba prepravy sa môže niekedy mierne predĺžiť kvôli zlým poveternostným podmienkam a narušeniu harmonogramu odjazdu trajektov, avšak tento faktor nedokážeme nijako ovplyvniť.

Pri sťahovaní menších zásielok vyhotovujeme ku každej zásielke tzv. "Packing list", v ktorom má každá prepravovaná vec svoje poradové číslo a je označená menom klienta. Podľa packing listu si môžete ľahko a jednoducho skontrolovať kompletnosť zásielky pri doručení.

Pri preprave do Veľkej Británie si však treba uvedomiť, že tu platia určité obmedzenia na dovoz špecifického tovaru. Nižšie uvádzame niektoré základné limity ktoré platia v prípade že sa sťahujete do Anglicka a ste prítomný pri vstupe auta do Anglicka:

 

Cigarety800 kusov
Voľný tabak1 kilogram
Tvrdý alkohol10 litrov
Pivo110 litrov
Víno90 litrov

 

 

 

 

 

 

Všetkých zákazníkov zároveň prosíme, aby nás pred vyzdvihnutím či doručením zásielky informovali o možnostiach príp. obmedzeniach parkovania pred ich domom.

V prípade záujmu o sťahovanie do a z Veľkej Británie nás neváhajte kontaktovať. Určite nájdeme pre všetkých najvhodnejšie riešenie. ;)

Náš tip
Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie do Anglicka zo Slovenska alebo o sťahovanie z Anglicka na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek.

Rate request form

Rate request form

cbm