Jednou z najpopulárnejších pracovných destinácií Slovákov je rozhodne Anglicko. Ak sa plánujete do tejto krajiny presťahovať, či ste sa rozhodli vrátiť späť na Slovensko, neváhajte osloviť našu spoločnosť TRIV s.r.o. ktorá sa na sťahovanie Z a DO Anglicka špecializuje. 

Vieme vám ponúknuť veľmi výhodné ceny za spoľahlivé a kompletné sťahovacie služby. Naše autá jazdia na trase do Veľkej Británie a späť minimálne 2-3 krát do mesiaca.

Sťahovanie či prepravu zásielok do a z UK vám ponúkame v dvoch základných alternatívach:

FIXNÝ termín - drahšia alternatíva - V tomto prípade sa vám termínovo plne prispôsobíme, vaše veci vyzdvihneme v dohodnutý deň a hodinu a doručíme ich do Anglicka či na Slovensko zväčša už do 2-3 dní od vyzdvihnutia. Táto alternatíva je síce drahšia, ale pohodlnejšia, keďže sa nemusíte ničomu prispôsobovať a s veľkým predstihom si môžete naplánovať harmonogram sťahovania.

FLEXIBILNÝ termín - lacnejšia alternatíva – Ak potrebujete poslať menšiu zásielku, alebo nie ste limitovaní časom, dokážeme sťahovanie zrealizovať za veľmi výhodné ceny. Menšie zásielky zo Slovenska vieme vyzdvihnúť vopred, uskladniť v našom sklade a presťahovať do UK najbližším voľným autom. Prípadne vieme vyzdvihnúť zásielky cestou do Anglicka na celej trase zo Slovenska cez Rakúsko, Čechy, Nemecko a Belgicko. Pri sťahovaní sa z UK na Slovensko to funguje tak, že vám dáme vedieť približný termín vyzdvihnutia vecí min. 7 dní vopred a na Slovensko ich doručíme do 5 dní od ich vyzdvihnutia. Výhodou tejto alternatívy sťahovania je neporovnateľne nižšia cena, než v prípade prvej, drahšej alternatívy.
Doba prepravy sa môže niekedy mierne predĺžiť kvôli zdržaniu na colniciach alebo zlým poveternostným podmienkam a narušeniu harmonogramu odjazdu trajektov, avšak tento faktor nedokážeme nijako ovplyvniť.

Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie zo Slovenska do UK, sťahovanie z UK do inej krajiny v Európe alebo o sťahovanie z UK na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka pravidelným prepravám na trase do UK a späť.

Náš tip

Nemusíte sa báť či sa vaše zásielky nepomiešajú s inými. Pri sťahovaní menších zásielok z UK každý kus označíme nálepkou s menom klienta a poradovým číslom. Zároveň vyhotovíme k zásielke zoznam vecí tzv. "Packing list". Podľa tohoto zoznamu si môžete ľahko a jednoducho skontrolovať kompletnosť zásielky pri doručení.

Keďže UK už nie je súčasťou EU, je nutné pri sťahovaní zabezpečiť aj zaclenie a vyclenie zásielky. S týmto si hravo poradíme vďaka bohatým skúsenostiam a sieti naších partnerov v celej Európe.

Pri sťahovaní sa do UK si treba uvedomiť, že tu platia určité obmedzenia na dovoz špecifického tovaru. Nižšie uvádzame ako príklad niektoré základné limity ktoré platia v prípade že sa sťahujete do Anglicka a ste prítomný pri vstupe auta do UK:

Cigarety      800 kusov
Voľný tabak 1 kilogram
Tvrdý alkohol 10 litrov
Pivo 110 litrov
Víno90 litrov
Máte záujem o túto službu? Odošlite nám nezáväzný dopyt a my sa Vám ozveme do 24h!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.