Sťahovanie na Slovensko

Potrebujete sa pracovne alebo súkromne presťahovať na Slovensko? Ste Slovák a rozhodli ste sa vrátiť a presťahovať naspäť na Slovensko?

Nech už je dôvod sťahovania sa na Slovensko akýkoľvek, určite riešite otázku, ako čo nabezpečnejšie a cenovo najvýhodnejšie prepraviť veci, na ktorých Vám záleží. Sťahovanie s profesionálnou firmou je krok, ktorý neoľutujete. Spoľahlivá firma na sťahovanie vám ušetrí mnoho papierovačiek, chvíľ plných stresu a v konečnom dôsledku aj neočakávaných finančných výdavkov naviac.

Ako prebieha sťahovanie na Slovensko?

Naša spoločnosť má bohaté dlhoročné skúsenosti v medzinárodnom sťahovaní, preto vieme zabezpečiť sťahovanie z akéhokoľvek miesta na svete prostredníctvom naších partnerov na všetkých kontinentoch. Na základe týchto kontaktov Vám vieme poskytnúť zaručene relevantné informácie ohľadom dokumentov potrebných pri sťahovaní sa z ktorejkoľvek krajiny. 

Medzinárodné sťahovanie na Slovensko z ktorejkoľvek krajiny EU a rovnako aj mimo EU pozostáva z nasledovnývh krokov:

  1. V prvom z nich si vopred dohodnete s našou spoločnosťou presný termín, kedy sa preprava tovaru alebo sťahovanie uskutoční. Pri takýchto indviduálnych riešeniach sa vám vieme maximálne prispôsobiť a vyhovieť vami zvolenému termínu. Ak chcete mať sťahovanie úplne bez starostí, môžete využiť naše rozšírené služby - origin services. Stačí, ak nás budete kontaktovať.
  2. Transport tovaru - preprava potom podľa destinácie z ktorej sa sťahujete prebieha cestnou, lodnou alebo vdušnou dopravou.
  3. Služby na mieste doručenia. Vďaka našej službe na mieste doručenia - destinantion services, môžete starosti o svoj prepravovaný tovar úplne pustiť z hlavy. V cieli Vaše veci bezpečne dopravíme až na miesto určenia, priamo do bytu, domu, alebo kancelárie. Pri preprave nábytku ponúkame aj možnosť nábytok vyniesť, vybaliť a poskladať.

Žijete v zahraničí a potrebujete svojim blízkym na Slovensko prepraviť menší balík alebo zásielku? Aj v tomto prípade sa obráťte na našu spoločnosť. Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, budeme vás po objednaní služby kontaktovať s konkrétnym termínom a časom, kedy zásielku vyzdvihneme a v priebehu niekoľkých dní doručíme príjemcovi na Slovensku. O vaše zásielky bude profesionálne postarané vďaka bezpečnej manipulácii. Samozrejmosťou je aj packing list, v ktorom sa adresát dozvie, či sme mu doručili skutočne všetko, čo odosielateľ poslal. Je jedno či posielate takúto zásielku zo Slovenska do zahraničia alebo naopak, obráťte sa na nás v oboch prípadoch.

Nerobte si zo sťahovania zbytočný stres. S dostatočným predstihom nás kontaktujte a naši pracovníci Vám po konzultácii pripravia najvhodnejšiu a cenovo najvýhodnejšiu variantu. Vy si tak môžete pokojne udalosť "sťahovanie" označiť v kalendári za vybavenú.

 

Náš tip
Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie zo Slovenska do zahraničia alebo o sťahovanie zo zahraničia na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek.