Sťahovanie na Slovensko s TRIV

Potrebujete sa pracovne alebo súkromne presťahovať na Slovensko? Ste Slovák a rozhodli ste sa vrátiť a presťahovať naspäť na Slovensko?

Nech už je dôvod sťahovania sa na Slovensko akýkoľvek, určite riešite otázku, ako čo nabezpečnejšie a cenovo najvýhodnejšie prepraviť veci, na ktorých Vám záleží. Sťahovanie na Slovensko s profesionálnou firmou je krok, ktorý neoľutujete. Spoľahlivá firma na sťahovanie Vám ušetrí mnoho papierovačiek, chvíľ plných stresu a v konečnom dôsledku aj neočakávaných finančných výdavkov naviac.

Ako prebieha sťahovanie na Slovensko?

Naša spoločnosť má bohaté dlhoročné skúsenosti v medzinárodnom sťahovaní, preto vieme zabezpečiť sťahovanie z akéhokoľvek miesta na svete prostredníctvom naších partnerov na všetkých kontinentoch. Na základe týchto kontaktov Vám vieme poskytnúť zaručene relevantné informácie ohľadom dokumentov potrebných pri sťahovaní sa z ktorejkoľvek krajiny. 

Medzinárodné sťahovanie na Slovensko pozostáva z nasledovných krokov:

Poskytnete nám základné údaje o:

  • objeme sťahovaných vecí ( napr. zoznam vecí, fotky zariadenia bytu )
  • približnom termíne sťahovania, či ste flexibilní s termínom alebo máte presne dané fixné termíny sťahovania
  • podmienkach na strane nakládky a vykládky ( z ktorého poschodia a na ktoré poschodie sa sťahujete, aké sú tam výťahy, či je potrebné parkovacie povolenie, externý výťah, menšie auto na prekládku a pod. )
  • rozsahu požadovaných sťahovacích služieb a iných vaších požiadavkách ( napr. či si osobné veci zabalíte sami, alebo túto službu požadujete od nás, či požadujete dodanie krabíc a obalových materiálov vopred, či požadujete upratenie bytu po sťahovaní alebo dočasné uskladnenie vecí a pod. )


Na základe poskytnutých informácií Vám zašleme cenovú ponuku na sťahovanie s podrobným popisom sťahovacích služieb a poistnými podmienkami
Po akceptácii našej ponuky si dohodneme s vami presný termín a podmienky za ktorých sa preprava tovaru alebo sťahovanie uskutoční. Vzhľadom veľkú kapacitu nášho vozového parku a dostatok pracovníkov sa Vám vieme maximálne prispôsobiť a vyhovieť vami zvolenému termínu.
 

Prvou fázou samotného sťahovania sú služby v mieste odoslania tzv. Origin service. Okrem štandardných služieb vieme zabezpečiť aj doplnkové služby ako napr. dočasné uskladnenie vecí, upratanie bytu a pod.
 Druhou fázou je Transport tovaru - preprava ktorá v závislosti od destinácie prebieha cestnou, lodnou alebo leteckou dopravou.
Poslednou fázou sú služby na mieste doručenia - Destinantion services. V cieľovej krajine vaše veci vyzdvihneme a bezpečne doručíme priamo do bytu, domu, alebo kancelárie. Zároveň  ponúkame aj možnosť veci vybaliť, zmontovať nábytok a odviezť použité obaly. Starosti o svoje sťahované veci môžete úplne pustiť z hlavy.
 

Žijete v zahraničí a potrebujete na Slovensko prepraviť iba menšiu zásielku? Aj v tomto prípade sa obráťte na našu spoločnosť. Budeme vás po odsúhlasení ceny a objednaní služby kontaktovať s konkrétnym termínom a časom, kedy zásielku vyzdvihneme a následne v priebehu niekoľkých dní ju doručíme príjemcovi na Slovensku. O vaše zásielky bude profesionálne a bezpečne postarané vďaka tomu, že budú po celý čas pod kontrolou naších  vlastných zamestnancov. Sprievodným dokumentom pri preprave je Packing list, podľa ktorého si príjemca overí, či mu bolo doručené všetko, čo odosielateľ odoslal. Je jedno či posielate takúto zásielku zo Slovenska do zahraničia alebo naopak, obráťte sa na nás v oboch prípadoch.

Nerobte si zo sťahovania zbytočný stres. S dostatočným predstihom nás kontaktujte a naši pracovníci Vám po konzultácii pripravia najvhodnejšiu a cenovo výhodnú variantu. Vy si tak môžete pokojne udalosť "sťahovanie" označiť v kalendári za vybavenú. 

Máte záujem o túto službu? Odošlite nám nezáväzný dopyt a my sa Vám ozveme do 24h!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.