sťahovanie do Nemecka moving to Germany

Budete potrebovať sťahovanie zo Slovenska do Nemecka alebo sťahovanie z Nemecka na Slovensko a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu? Spoločnosť TRIV s.r.o. vám garantuje profesionálne a kvalitné služby, pričom hlavný dôraz kladieme na bezpečnosť sťahovaných vecí naších zákazníkov. Sme si istí, že aj pre vás nájdeme to najoptimálnejšie riešenie.

Ako prebieha sťahovanie z Nemecka alebo sťahovanie do Nemecka?

Stačí nás len kontaktovať s požiadavkou a o všetko ostatné sa postaráme. Veci vyzdvihneme u vás doma, v prípade záujmu aj zabalíme, naložíme do auta, zabezpečíme ich prepravu na cieľové miesto a vyložíme ich z auta priamo do bytu. Naše autá jazdia na trase do Nemecka a späť takmer každý týždeň. Pri vyzdvihnutí zásielky u zákazníka označíme každý kus svojím číslom a spíšeme zoznam vecí - tzv. Packing list. Na základe tohto Packing listu si príjemca skontroluje kompletnosť zásielky.

Sťahovanie či prepravu zásielok do a z Nemecka vieme zabezpečiť v dvoch základných alternatívach:

  • Fixný termín - drahšia alternatíva - V tomto prípade sa vám termínovo plne prispôsobíme, vaše veci vyzdvihneme v dohodnutý deň a hodinu a doručíme ich do 2 dní od vyzdvihnutia. Táto alternatíva je síce drahšia, ale pohodlnejšia v tom, že sa nemusíte ničomu prispôsobovať a s veľkým predstihom si môžete zosúladiť svoj program s harmonogramom sťahovania.
  • Flexibilný termín - lacnejšia alternatíva – Ak potrebujete poslať menšiu zásielku, alebo nie ste limitovaní časom, dokážeme sťahovanie zrealizovať za veľmi výhodné ceny. Naše autá jazdia na trase do Nemecka a späť takmer každý týždeň. Menšie zásielky zo Slovenska vieme vyzdvihnúť vopred, uskladniť v našom sklade a odoslať do Nemecka vo vami požadovanom termíne. Prípadne vieme vyzdvihnúť zásielky priamo cestou do Nemecka na celej trase zo Slovenska cez Rakúsko alebo Čechy do Nemecka. Pri sťahovaní sa z Nemecka na Slovensko to funguje tak, že vám dáme vedieť približný termín vyzdvihnutia vecí min. 5 dní vopred a na Slovensko ich doručíme do 3 dní od ich vyzdvihnutia. Nevýhodou pre vás je, že sa musíte trochu prispôsobiť nášmu harmonogamu, ale výhodou tejto alternatívy sťahovania je podstatne nižšia cena, než v prípade prvej - drahšej alternatívy.

V prípade záujmu o službu sťahovanie a preprava zásielok do a z Nemecka nás prosím kontaktujte alebo vyplňte nižšie zobrazený formulár.

 

Náš tip
Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie do Nemecka zo Slovenska alebo o sťahovanie z Nemecka na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek.

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.